Dnes je 18.10.2024, meniny má Lukáš
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

učiteľ/ka jazykovej školy

Náplň práce

vyučovanie v kurzoch anglického a nemeckého jazyka

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Druhy pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Košický kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

01.09.2018

Informácie pre uchádzača

Kategória: učiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov aprobácia anglický a nemecký jazyk

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa podľa vyhlášky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov v znení neskorších predpisov.

Názov a adresa zamestnávateľa: Jazyková škola, Javorová 16, 052 01 Spišská Nová Ves , www.jssnv.sk
Kontakt: js@jssnv.sk, 0905 727 558
Termín nástupu: 1.9.2018
Iné požiadavky v súvislosti s obsadzovaným pracovným miestom:
bezúhonnosť
osobnostné predpoklady: zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, práca v tíme, ochota ďalej sa vzdelávať
zdravotná spôsobilosť
prax na základnej, strednej alebo jazykovej škole min.3 roky výhodou
okolností umožňujúce pracovať popoludní

Požadované doklady:
žiadosť o prijatie do zamestnania
životopis
doklady o dosiahnutom vzdelaní
súhlas so spracovaním osobných údajov

Všetky potrebné doklady zašlite poštou, e-mailom alebo doručte osobne do 15.06.2018 na riaditeľstvo školy.

Informácie o firme, kontakt

Firma: Jazyková škola, Javorová 16, Spišská Nová Ves
Užívateľ: Justína Kurillová
Telefón: 0905727558
Email: js@jssnv.sk