Dnes je 20.09.2024, meniny má Ľuboslav(a)
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

ČR - VÝROBA LCD TELEVIZOROV 70- 90 KČ /HOD V ČISTOM - AJ PÁRY

Náplň práce

Základné informácie Lokalita: Česká republika Miesto práce: Plzeň Typ práce: hlavný pracovný pomer, brigáda Požadované vzdelanie: Stredoškolské bez maturity Vhodné pre absolventa: áno Ponúkaný plat: 70-90,- Kč v čistom Popis pracovnej náplne náplň práce: ponúkaný plat: 70- 90 Kč /hod náplň práce: - operátor na výrobnej montážnej linke na LCD TV - montážny robotník - 3 smenná prevádzka - práca v stoje požiadavky: - základy matematiky, manuálna zručnosť, zodpovednosť, svedomitosť - vek od 18 rokov /cca/ iné výhody: práca vhodná aj pre páry, skupinky - BEZ SPROSTREDKOVATEĽSKÉHO POPLATKU !!! - odvody do poisťovní /sociálna, zdravotná/: sú všetky hradené zamestnávateľom v ČR. - dovolenka podľa českej legislativy - výplatný termín 20 v mesiaci - plat je možné zvýšiť nadčasovou prácou a s bonusom za kvalitnú prácu - dĺžka pracovného pobytu: neobmedzená- čím dlhšie tým lepšie. - možnosť zálohy po odpracovanych 2 tyzdnoch a nasledne vzdy po 1 tyzdni. - ubytovanie zabezpečené - podľa štandartu /2-3-4 lôžkove/ - ubytovanie zdarma, doprava do ČR zdarma Požiadavky na zamestnanca V prípade záujmu o túto pozíciu Vás poprosíme o kontakt na personela@stonline.sk Do sprievodného emailu Vás poprosíme uviesť na ktorú pozíciu reagujete, kedy viete nastúpiť .Poprosíme taktiež o priblíženie skúsenosti v podobnej pozícii. Pripadne volajte na 0911 968 086. Doplňujúce informácie egistrácia v Personela s.r.o. zdarma! - komplexné vybavenie pred vycestovaním - bez sprostredkovateľského poplatku !!!!! - možnosť uplatniť sa dlhodobo Adresa Ing. Miroslav Mlynár - PERSONELA Študentská 12 960 01 Zvolen Slovenská republika Kontakt mobil: 0911 968 086 email: personela@stonline.sk

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Druhy pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer, brigáda

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

Informácie pre uchádzača

Informácie o firme, kontakt

Firma: Personela s.r.o. Zvolen
Užívateľ: Mlynárová Irena Personela s.r.o. Zvolen
Telefón: 0911968086
Email: personela@stonline.sk