Dnes je 20.09.2024, meniny má Ľuboslav(a)
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

Predajca

Náplň práce

Charakteristika pracovného miesta: - tvorba cenových ponúk a kalkulácii - vyhľadávane nových zákazníkov a starostlivosť o bežiace projekty - pravidelná komunikácia so zákazníkom /s ohľadom na technické požiadavky a zmeny/ - plnenie ostatných úloh podľa pokynov Vedúceho Oddelenia predaja Predpoklady: - potrebné je technické vzdelanie,resp.schopnosť čítať a porozumieť technickej dokumentácii /výkresy a pod./ - komunikatívna znalosť anglického jazyka /slovom a písmom/ - práca s MS Office,OpenOffice ,Internet - Vodičský preukaz /aktívny vodič - služobné cesty v ramci slovenska aj zahraničie/

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Druhy pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Košický kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

01.03.2011

Informácie pre uchádzača

Ak sa chcete uchádzať o dané pracovné miesto zašlite svoj životopis a žiadosť emailom alebo poštou na nižšie uvedenú adresu :
CFM Slovakia
p.Janka Lešňovská (Personálne odd.)
Radlinskeho 17, 052 01 Spišská nová Ves
Email :janka.lesnovska-sk@cfmholdings.com

Informácie o firme, kontakt

Firma: CFM SLOVAKIA
Užívateľ:
Telefón:
Email: janka.lesnovska-sk@cfmholdings.com