Dnes je 21.09.2024, meniny má Matúš
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

Pracovná príležitosť pre študentov v HOTELOCH v GRÉCKU. Nástu 15/05/2009

Náplň práce

pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Grécko upresnenie miesta práce: Viaceré hotely v Grécku termín nástupu: 15/05/2009 - fixný termín (koniec brigády 15/10/2009) ponúkaný plat: bližšie info v texte náplň práce: Momentálne preobsadzujeme pozície pre študentov, ktoré majú formu pracovnej stáže v hoteloch v Grécku. Podmienky umiestnenia sú rozdielne od bežného pracovného pomeru. Obsadzované pozície sú: 2 x umývač riadu 5 x chyžná/chyžný 1 x čašík/barman Tieto pozície sú so začiatkom v máji (15/05/2009 do 15/10/2009). Podmienkou je KOMUNIKATÍVNA znalosť anglického jazyka. Platovo je tento študentský program ohodnotený 400EUR/mes. + po úspešnom skončení celého turnusu obdrží kazdý kandidát bonus vo výške 200EUR a zamestnávateľ mu taktiež preplatí cestovne náklady do a z krajiny. V prípade záujmu Vás poprosím o emailový kontakt vyplnenie a následné rýchle zaslanie všetkých formulárov ktoré Vám budú zaslané, fotografie tvare a životopisu v ANGLIČTINE. Pre skompletizovanie Vašej registrácie sú potrebné VŠETKY zaslané formuláre.

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Druhy pracovného pomeru

brigáda

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Prešovský kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

Informácie pre uchádzača

iné požiadavky:
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom a do predmetu skopírujte hlavičku tohto inzerátu.

iné výhody:
- Registrácia s APPRIME agency je ZDARMA
- Práca v teplej dovolenkovej lokalite
- Bonus po úspešnom ukončení turnusu
- Preplatenie leteniek po úspešnom ukončení turnusu
- Nadobudnutie nových skúseností a referencií
- Zdokonalenie sa v AJ

Informácie o firme, kontakt

Firma: APPRIME agency
Užívateľ: Anna Šefčíková
Telefón: 052 478 29 09, 0911 172 278
Email: poprad@apprimeagency.com