Dnes je 21.09.2024, meniny má Matúš
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

VYKOSŤOVAČI hovädzieho mäsa - Ellesmere, Anglicko

Náplň práce

pracovný pomer: hlavný pracovný pomer miesto práce: Veľká Británia upresnenie miesta práce: Ellesmere - Anglicko termín nástupu: Ihneď ponúkaný plat: 6.75GBP/hod. do 40hod/týž, 7.15GBP/hod. nad 40 hod/týž náplň práce: Vykosťovanie a orezávanie hovädzieho mäsa. Práca na rýchlej linke v chladnom prostredí. Potrebná je predošlá prax v podobnej pozícii. Každý uchádzač prejde na začiatku testom šikovnosti a rýchlosti pri práci s nožom. Bohužial, len tí kandidáti, ktorí úspešne absolvujú test, dostanú pracovnú zmluvu. Ostatní sa budú musieť vrátiť na Slovensko. Preto odporúčame túto pozíciu len skúseným mäsiarom/vykosťovačom. Uchádzači musia byť flexibilní, čo sa týka vycestovania (vycestovanie by bolo možne okolo 12.4.2009, test práce s nožom by prebiehal okolo 15.4.2009). Je výhodou ak uchádzač ovláda AJ. Pracuje sa cca 48-60hod/týž, v dvojsmennej prevádzke (denná a nočná zmena). Nárok na dovolenku je minimálne 28 dní do roka. Ubytovanie je zabezpečené spolu s prácou v cene 55GBP/týž. vrátane všetkých energií. Na začiatku je splatný depozit za ubytovanie, ktorý Vám bude vrátený na konci nájomnej zmluvy v prípade, že ste nepoškodili ubytovanie. Ubytovanie sa nachádza vo vzdialenosti cca 20min. autom od miesta výkonu práce. Je výhodou, ak sa môžu kandidáti dohodnúť na spoluužívaní vlastného auta a skladať sa na náklady spojené s prepravou transportom. V prípade, že túto možnosť nemajú, zamestnávateľ zabezpečuje prevoz za cenu pokrývajúcu nevyhnutné náklady na benzín.

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Druhy pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Prešovský kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

Informácie pre uchádzača

požadovaná prax:
min. 2 roky

iné požiadavky:
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom a do predmetu skopírujte hlavičku tohto inzerátu. Následne Vám budú zaslané určité formuláre, ktoré je potrebné vyplniť. Pre úspešné skompletizovanie Vašej žiadosti sú potrebné minimálne tieto náležitosti: odsúhlasené obchodné podmienky spolupráce, vyplnená registračná prihláška, životopis v ANGLICKOM jazyku, fotografia.

iné výhody:
- Registrácia s APPRIME agency je ZDARMA
- Nadobudnutie nových skúseností a referencií
- Zdokonalenie sa v AJ
- Možnosť platového postupu

Informácie o firme, kontakt

Firma: APPRIME agency
Užívateľ: Anna Šefčíková
Telefón: 052 478 29 09, 0911 172 278
Email: poprad@apprimeagency.com