Dnes je 21.09.2024, meniny má Matúš
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

REPREZENTANT SPOLOČNOSTI, MANAŽÉR OBCHODNÉHO ÚSEKU

Náplň práce

Vzdelanie

Druhy pracovného pomeru

Doplnkové informácie

Krajina

Kraje

Košický kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

Informácie pre uchádzača

Informačné centrum obchodujúce s informáciami na finančnom trhu obsadzuje prac. miesta na pozície REPREZENTANT SPOLOČNOSTI a MANAŽÉR OBCHODNÉHO ÚSEKU Spišská Nová Ves, Krompachy a Gelnica. Požadujeme min. stredoškolské vzdelanie a trestnú bezúhonnost. Ponúkame hlavný PP, vzdelanie akreditované MšSR, nadštandardné fin. ohodnotenie, firemné benefity, pracovné cesty a pod. Štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou a tel. číslom posielajte na mailovú adresu: pohovory.svetfinancii@gmail.com alebo na uvedenú mailovú adresu alebo volajte na 0948 336 107. Prvé výberové konania už čoskoro.

Informácie o firme, kontakt

Firma:
Užívateľ:
Telefón: 0948 336 107
Email: kupec.svetfinancii@gmail.com