Dnes je 21.09.2024, meniny má Matúš
Mesto Spišská Nová Ves

   Burza práce

Burza práce

Burza práce, Sp. Nová VesPonuka práce, profesia.sk

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná pozícia

Práca v angl.letných táboroch- registrácia prebieha odteraz !

Náplň práce

miesto práce: Veľká Británia upresnenie miesta práce: Yorkshire and the Humber, Wales, Scotland, Veľká Británia, Herefordshire, Shropshire, Grantham, Surrey a iné termín nástupu: 5. májom až 15. júnom náplň práce: Práca v anglických detských táboroch - Letný program pre študentov ale aj neštudentov- registrujte sa čo najskôr a zvýšite si šance byť umiestnení - registrácia prebieha už odteraz ! Ak radi pracujete s deťmi a zároveň: Učíte sa po anglicky a chcete sa v tomto jazyku viac zdokonaliť priamo v anglicky hovoriacej krajine? ...Potom využite jedinečnú príležitosť získať skúsenosti v zahraničí a pracujte ako pomocný personál v detských letných táboroch v rôznych lokalitách Anglicka. Práca v anglických detských táboroch v UK zahŕňa rôzne pozície na základe Vašich predchádzajúcich skúseností a stupňa angličtiny, zvyčajne sú naši kandidáti umiestňovaní na tieto pozície: obsluhujúci personál pri podávaní jedál, rôzne druhy prác v kuchyni, chyžná, chyžný, vedúci pre deti v tábore, atď. Budete začlenený do programu a experti Vás zaučia do všetkého, čo bude potrebné pre výkon Vašej pracovnej pozície. Možnosť vycestovania do UK je v rozmedzí dátumov medzi 15. májom až 15. júnom. Možnosť zostať v tábore minimálne 8 týždnov a viac. požiadavky na pracovníka: vzdelanie: vyučený v odbore (SOU) požadovaná prax: min. 3 mesiace iné požiadavky: Podmienky prijatia na program: - Vek 18 - 29 rokov; - dobrá angličtina; - Je potrebné sa prihlásiť najneskôr do 14. mája 2009. - Je potrebné absolvovať pohovor v kancelárii v SNV. Na pohovor si treba priniesť: - 2x referencie - 2 fotografie pasového formátu, - cestovný pas na kontrolu, - ak ste študentom, tak potvrdenie o návšteve školy; Je potrebné sa vedieť dohovoriť v anglickom jazyku. V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu office@apprimeagency.com a do predmetu uviesť názov programu - Letný program pre študentov ale ja neštudentov. - Praktické skúsenosti s učením alebo trénovaním detí v týchto oblastiach sú veľkou výhodou: Šport, Tanec, Hudba, Jazda na koni, Umelecká výchova, Horolezectvo, Plávanie, Skúsenosti s prácou v kuchyni, v práčovni, čašníčka, čašník, housekeeping, General Assistent, ako údržbár, stolár, pomocník v kuchyni, kuchár, a podobne

Vzdelanie

študent vysokej školy

Druhy pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Doplnkové informácie

Krajina

Slovensko

Kraje

Košický kraj

Ponúkaný plat

nezadaný

Termín nástupu

25.05.2009

Informácie pre uchádzača

požiadavky na pracovníka:

vzdelanie:
vyučený v odbore (SOU)

požadovaná prax:
min. 3 mesiace

iné požiadavky:
Podmienky prijatia na program: - Vek 18 - 29 rokov; - dobrá angličtina; - Je potrebné sa prihlásiť najneskôr do 14. mája 2009. - Je potrebné absolvovať pohovor v kancelárii v SNV. Na pohovor si treba priniesť: - 2x referencie - 2 fotografie pasového formátu, - cestovný pas na kontrolu, - ak ste študentom, tak potvrdenie o návšteve školy; Je potrebné sa vedieť dohovoriť v anglickom jazyku. V prípade záujmu nám je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na adresu office@apprimeagency.com a do predmetu uviesť názov programu - Letný program pre študentov ale ja neštudentov. - Praktické skúsenosti s učením alebo trénovaním detí v týchto oblastiach sú veľkou výhodou: Šport, Tanec, Hudba, Jazda na koni, Umelecká výchova, Horolezectvo, Plávanie, Skúsenosti s prácou v kuchyni, v práčovni, čašníčka, čašník, housekeeping, General Assistent, ako údržbár, stolár, pomocník v kuchyni, kuchár, a podobne

iné výhody:
Miesto práce: East of England, East Midlands, North West England, South West England, Yorkshire and the Humber, Wales, Scotland, Veľká Británia, Herefordshire, Shropshire, Grantham, Surrey a iné

Výhody
- Registrácia v APPRIME agency je ZDARMA.
- Ubytovanie a strava je zabezpečená ZDARMA.
- tento program môže byť pre Vás príležitosťou, ktorá Vám zaistí:
* výbornú zábavu,
* nové pracovné skúsenosti,
* získanie nových priateľov s mladými ľuďmi z Anglicka, ale aj iných európsky krajín,
* zdokonalenie sa v anglickom jazyku priamo v anglicky hovoriacej krajine
* môžnosť zúčastňovať sa rôznych akcií a výletov organizovaných pre deti v tábore
- mnohé ďalšie výhody, ktoré zistíte už až priamo na mieste :-)

Informácie o firme, kontakt

Firma: APPRIME agency
Užívateľ: Anna Šefčíková
Telefón: 0910 694 287, 053 441 0907
Email: office@apprimeagency.com