Aktuality

Aktuality

Odčinili zakopnutie

16. 03. 2009

Finálová séria I. hokejovej ligy, ktorá sa hrá na 3 víťazné stretnutia, má za sebou dva zápasy, po ktorých je nerozhodný stav 1:1. (korzar.sk)

Úspešný vstup odevákov do odvety

Hneď v prvom jarnom kole narazili Spišiaci na najatraktívnejšieho súpera z čela tabuľky. (korzar.sk)

Spišská Nová Ves hostila najlepších slovenských karatistov

15. 03. 2009

Po siedmych rokoch sa na pôde mesta Spišská Nová Ves opäť konali Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov v karate. Tohto vrcholného domáceho podujatia sa v športovej hale Obchodnej akadémie na Markušovskej ceste 14....

M-SR v Spišskej Novej Vsi

14. 03. 2009

Majstrovstvá SR jednotlivcov v karate sa uskutočnili za účasti 89 pretekárov z 33 klubov v športovej hale OA na v SNV. (osporte.sk)

Neprehliadnite - Kino Baník, Pokoj v duši

Kino Baník dnes a zajtra hrá dva filmy. Kino Mier cez víkend premieta slovenský film Pokoj v duši. (korzar.sk)

Pracovné miesta miznú aj v priemyselnom parku

V priemyselnom parku v Spišskej Novej Vsi, ktorý vznikol v areáli bývalého Nového domova, pracovalo ešte v minulom roku vyše 540 ľudí. Hospodárska kríza sa prejavila aj tam. (korzar.sk)

Juniori vyradení vo štvrťfinále

Základná časť extraligy juniorov sa skončila. Spišiaci v nej obsadili siedme miesto a v play off mali za súpera hokejistov Zvolena. (korzar.sk)

Monitoringový futbalový turnaj

V stredu 11. marca 2009 bol na základných školách na Slovensku uskutočnený monitoring z jazyka slovenského a z matematiky. (korzar.sk)

Turnaj Ervina Bodáka

V sobotu 7. marca 2009 sa uskutočnil hokejový turnaj žiakov šiesteho ročníka o Pohár Ervina Bodáka. (korzar.sk)

Pohár primátorky ostal doma

Za účasti mladých hokejových nádejí z Miškolca, Sanoku, 5.ŠHT Sp. Nová Ves a domácej Gelnice sa uskutočnil na ZŠ P. Bindasa v Gelnici turnaj. (korzar.sk)