Darček k narodeninám – víťazstvo nad Trebišovom

04. 11. 2011

Po krátkej odmlke dnes hokejisti Spišskej Novej Vsi hrajú doma proti Trebišovu. (korzar.sme.sk)

Opakovaný zápas v Petrohrade

Druhý zápas medzi Tatranskými Vlkmi a Striebornými Levmi z Petrohradu sa nedohral za stavu 1:0 v trinástej minúte prvej tretiny. (korzar.sme.sk)

Hokej

03. 11. 2011

TV REDUTA: Po úspešnom začiatku zápasu tatranských vlkov so Striebornými Levmi z Petrohradu bolo stretnutie dvakrát prerušené z technických príčin. A na koniec sa nedohralo. Dôvodom boli problémy s ľadovou plochou. (snv.sk)

Ars Antiqua Europae In Via Gothica

TV REDUTA: Na 10. ročníku Medzinárodnej prehliadky historickej hudby európskych regiónov na Gotickej ceste v historických objektoch Gemera a Spiša sa predstavili tí najlepší sólisti a hudobné telesá. (snv.sk)

BECEP

TV REDUTA: Skratka BECEP znamená bezpečnosť cestnej premávky. Výchovno-vzdelávaciu akciu prišli do nášho mesta spropagovať pracovníci Strednej priemyselnej školy zo Sniny. (snv.sk)

Stavebný boom v Spišskej Novej Vsi

TV Markíza: Stavebný boom v meste zo zdrojov európskych štrukturálnych fondov. (www.markiza.sk)

Neprehliadnite - štvrtok 3. novembra - Spišský región

Spišské osvetové stredisko - 1. výstava astrofotografií Nádhera neznámeho sveta Roberta Barsu. Kino Mier - Žraloci na sus(h)i + Perfect days. Kino Baník - Tintinove dobrodružstvá. (korzar.sme.ks)

V Slovenskom raji je prvý chodník pre vozíčkárov

Spoznávať krásy Národného parku Slovenský raj budú môcť aj ľudia odkázaní na invalidný vozík. Skupina nadšencov totiž z peňazí získaných od nadácie upravila náučný chodník v Stratenskej tiesňave. (korzar.sme.sk)

Chaos okolo nedohraného zápasu Tatranských vlkov

Majstrovský zápas medzi Tatranskými vlkmi a Striebornými levmi z Petrohradu sa nedohral. Pre nerovnosti na ľadovej ploche hlavný rozhodca v 13. minúte stretnutie prerušil. (korzar.sme.sk)

Rešpekt Spišiakov pred Nitrou, ale nie strach

Počas víkendu mali extraligoví basketbalisti Spišskej Novej Vsi voľno. V netradičnom termíne vo štvrtok hostia vicemajstra z Nitry. (korzar.sme.sk)