• jeho najlepší výkon v roku 2007 v skoku do diaľky - 697 cm je najlepší výkon v SR v kategórii juniorov

2.  Ján BENKO

• športový strelec - Športovo-strelecký klub pri Rušňovom depe SNV,
  • reprezentant SR,
  • v olympijskej disciplíne vzduchová pištoľ získal celkové 1. miesto v Slovenskej lige talentovanej mládeže, 2. miesto a 3. miesto na Majstrovstvách Slovenska, 1. miesto v slovenskej extralige,

• 1. miesto na zimných Majstrovstvách SR v plávaní v disc.: 50 m VS, 100 m VS,
  • víťazstvo na Medzinárodných pretekoch Olympijské nádeje Košice 2007 za účasti juniorských družstiev Čiech, Poľska, Maďarska, Slovinska a Slovenska, kde získal 1. miesto až v piatich disciplínach,
  • víťazstva zaznamenal aj na pretekoch o Pohár primátora Púchova, Cena mesta Humenné, Pohár primátora Michaloviec, Memoriál Pavla Vajdu, Banskobystrický pohár a na Veľkej cene Púchova

4.  Tatiana BODOVÁ

• rýchlokorčuliarka - Oddiel Short tracku pri ŠK STEZ SNV,
  • na Stredoeurópskom pohári Danubia Cup v disciplínach: 500 m, 1 000 m, 1 500 m a 3 000 m v seriáli pretekov v ČR, Rumunsku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku a Slovensku z 29 pretekárov obsadila 1. miesto

- 19. miesto na otvorených Majstrovstvách sveta v Rakúsku v kombinácií, za účasti 43 pretekárov,
  • člen družstva, ktoré na Akademických majstrovstvách USA získalo 1. miesto, umiestnil sa na týchto pretekoch na  4. mieste v skokoch a kombinácií za účasti 43 pretekárov,
  • je na 4. mieste v platnom svetovom rebríčku vodných lyžiarov za člnom vo veku do 21 rokov v skokoch a na 10. mieste v kombinácii v konkurencii 58 pretekárov,
  • niekoľkonásobný majster SR.

2.  Július HUDÁČEK

• brankár - Hokejový klub SNV,
  • brankár majstrovského družstva juniorov HK SNV,
  • reprezentant SR na Majstrovstvách sveta do 20 rokov.

- 3. miesto na Medzinár. pretekoch olympijských nádejí v Novom Meste n. V.,
  • jeho najlepší výkon v r. 2007 v skoku do výšky bol 212 cm.

4.-5.  Peter MLYNARČÍK

• účastník Majstrovstiev Európy v Granade a viacerých medzinárodných pretekov,
  • v olympijskej disciplíne rýchlopaľná pištoľ: 2 x 1. miesto v slovenskej extralige, 2. miesto na Majstrovstvách Slovenska, 1. miesto na medzinárodných pretekoch Grand Prix v Plzni,
  • v olympijskej disciplíne vzduchová pištoľ : 2. miesto v slovenskej extralige, 1. miesto na medzinárodných pretekoch Open British Championships v Londýn
  • je držiteľom slovenského rekordu v športovej streľbe v disciplíne rýchlopaľná pištoľ 2x30 s výkonom 779,8 bodov.

4.-5.  Zdeno KUCHÁR

• parkúrový jazdec - Jazdecký klub Slávia SNV,
  • získal na Majstrovstvách Slovenskej republiky družstiev v Topoľčiankach spomedzi 9 kolektívov a 36 jazdcov 1. miesto,
  • 7. miesto na medzinárodných pretekoch Grand Prix Bratislava ako člen reprezentácie SR za účasti pretekárov z 10 štátov a 40 koní,
  • 1. miesto na Finále šampionátu mladých koní v Topoľčiankach z 13 štartujúcich.

Za Martina Bartalského prevzal ocenenie Viliam Mjartan
Ocenení jednotlivci nad 18 rokov

KOLEKTÍVY:

1.  Juniori Hokejového klubu SNV

• ako účastník extraligy SR za účasti 14 klubov sa stalo majstrom SR, keď vo finále zvíťazilo nad Duklou Trenčín,
  • v 75 ročnej histórii je to doteraz najväčší úspech mladých hokejistov SNV.

2.  Muži Basketbalového klubu 04 AC LB SNV

• bronzové umiestnenie v slovenskej basketbalovej extralige,
  • úspešná účasť v Slovenskom pohári,
  • reprezentácia SR v Stredoeurópskej basketbalovej lige.

3.  Juniori Basketbalového klubu AC LB SNV

• dlhodobej súťaži sa umiestnil kolektív juniorov na 1. mieste,
  • na Majstrovstvách SR 2006/07, ktoré sa konali v Spišskej Novej Vsi 18. - 20. mája 2007, nenašli premožiteľa - po výhrach nad Svitom, Interom Bratislava a BK Prešovzískali titul Majster Slovenska 2007